Warning: Undefined array key "options" in /customers/5/2/2/dgwheels.be/httpd.www/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/theme-builder/widgets/site-logo.php on line 194

DG WHEELS

Royal Enfield Shotgun 650cc

Beschrijving :

De Royal Enfield Shotgun 650 is een opvallende toevoeging aan het 650cc-segment van het merk, gepresenteerd als een fabriekscustom bobber. Deze motorfiets combineert klassieke esthetiek met moderne prestaties, wat zorgt voor een unieke rijervaring.

Motor en Prestaties

De Shotgun 650 wordt aangedreven door een 648cc parallel-twin motor die 46,4 pk levert bij 7.250 tpm en een koppel van 52,3 Nm bij 5.650 tpm. Deze lucht- en oliegekoelde krachtbron is gekoppeld aan een zesversnellingsbak met een slipperclutch, wat zorgt voor soepele en responsieve prestaties.

Ontwerp en Functionaliteit

Als fabriekscustom bobber heeft de Shotgun 650 een minimalistisch en robuust ontwerp dat doet denken aan Amerikaanse motorfietsen. De motor is voorzien van een enkele zitting en een laag stuur, wat bijdraagt aan de karakteristieke bobber-uitstraling. Het modulaire ontwerp biedt rijders de mogelijkheid om de motorfiets naar eigen smaak aan te passen, met drie zadelconfiguraties en vier exclusieve kleurstellingen.

Technologie en Veiligheid

De Shotgun 650 is uitgerust met een digitaal-analoge instrumentencluster met geïntegreerde Tripper-navigatie, wat een mix biedt van klassieke charme en moderne functionaliteit. De motorfiets heeft een 18-inch voorwiel en een 17-inch achterwiel, beide met brede banden voor optimale grip. Het remsysteem bestaat uit een 320 mm schijf vooraan en een 300 mm schijf achteraan, wat zorgt voor betrouwbare remprestaties onder diverse omstandigheden.

Kortom, de Royal Enfield Shotgun 650 biedt een aantrekkelijke combinatie van klassieke bobber-stijl en moderne technologie, waardoor het een interessante keuze is voor rijders die op zoek zijn naar een unieke en aanpasbare motorfiets.

X